1. Home
  2. Skenovanie a indexovanie dokumentov
  3. Priebežné skenovanie

JE ČAS STAŤ SA DIGITÁLNYM

Zastavte plytvanie papiera na pracovisku. Spustite digitálnu transformáciu - skenujte, vyťažujte informácie a konvertujte papierové dokumenty, keď sú vytvorené alebo prijaté v priebehu bežného podnikania. Spracovanie papierových dokumentov spomaľuje vaše podnikanie a vo svojej podstate zvyšuje potrebu utajovania údajov, bezpečnosť a riziká súvisiace s dodržiavaním právnych požiadaviek. Naši odborníci vám pomôžu znížiť množstvo použitého papiera.

Budeme s vami spolupracovať, aby sme identifikovali body, v ktorých sa papier dostáva do vášho oddelenia alebo organizácie a vytvoríme proces, ktorý zabráni vstupovaniu papierových dokumentov na vaše pracovisko. Dokumenty v papierovej podobe sa presmerujú do zariadenia Iron Mountain, kde sa budú skenovať a indexovať – tým poskytnete svojim zamestnancom okamžitý digitálny prístup k zobrazeným dokumentom.

Či už je váš cieľ veľký (zastavenie toku prichádzajúcej pošty v papierovej podobe v celej vašej organizácii) alebo malý (odstránenie papiera z jedného pracovného postupu alebo oddelenia), pomôžeme vám zrealizovať váš cieľ.

Získajte viac informácií o tom, ako naše riešenie Digitálna poštová schránka pomáha zákazníkom zbaviť sa papierovej pošty.

PRIEBEŽNÉ SKENOVANIE VÁM POMÔŽE:

  • odstrániť papier z pracoviska,
  • implementovať automatizáciu obchodných procesov,
  • zvýšiť efektivitu vašich systémov pre správu obsahu.

Additional Services We Provide

document imaging highlight iron mountain employee sitting at desk scanning document

Document Imaging Services

We scan and index your business documents.

digital records highlight four people sitting at desk with laptop

Digital Records Center

Hosted, secure storage for your electronic information.
image on demand highlight - iron mountain employee scanning document

Image On Demand

We scan your documents on an as-needed basis.