RIEŠENIA PRE POISTOVNE

Zmysluplne spravovať informácie

insurance companies

RIEŠENIA PRE POISTOVNE

Zmysluplne spravovať informácie

Zlepšiť dodržiavanie pravidiel a zvýšiť efektivitu organizácie.

Urýchlite digitálnu transformáciu

Každý deň sa poisťovne stretávajú s neustále sa rozširujúcim objemom a rozmanitosťou informácií distribuovaných na viacerých miestach, vo viacerých systémoch a platformách. Každý deň sa do vašej firmy dostáva viac a viac údajov - nové nároky, zmeny v rôznych zásadách, ste obklopení detailnými finančnými a obchodnými informáciami. Hľadanie inovatívnych spôsobov ako porozumieť a vytvoriť hodnotu zo všetkých týchto informácií je pre váš úspech rozhodujúce.

  • Viac ako 2 700 poisťovní využíva riešenia a služby spoločnosti Iron Mountain
  • Rozsiahle pokrytie: viac ako 1400 zariadení vo viac ako 50 krajinách
  • Viac ako 65 rokov skúseností s poisťovníctvom

V oblasti poisťovníctva sú zmeny veľmi rýchle a turbulentné. Dodržiavanie predpisov je v poisťovníctve povinné a vyžaduje sa, aby poisťovne nielen chránili a uchovávali citlivé údaje (vo fyzickej aj elektronickej podobe), ale taktiež zabránili neúmyselnému zverejneniu, strate ako aj zneužitiu údajov.

Bezpečné a dôsledné spravovanie všetkých informácií sa môže zdať ako nekonečná výzva. No nemusí to tak byť. Spoločnosť Iron Mountain má skúsenosti, ktoré vám pomôžu:

  • premyslene spravovať citlivé firemné informácie,
  • zlepšiť dodržiavanie pravidiel a zvýšiť efektivitu organizácie,
  • urýchliť digitálnu transformáciu,
  • zabezpečiť ochranu obchodných údajov pri zachovaní prístupu k informáciám 24 hodín denne.

Spravujte svoje informácie s riešením, ktorému poisťovne dôverujú

Uľahčujeme správu vašich informácií počas celého ich životného cyklu. Poisťovne musia uchovávať fyzické aj elektronické záznamy po dlhší čas. Iron Mountain ponúka spoľahlivé a bezpečné možnosti uchovávania fyzických aj elektronických údajov. Či už potrebujete zálohovať prenosné počítače a servery, archivovať dáta v cloude, nastaviť dátové centrum alebo obnoviť informácie zo starších systémov, vieme vám s tým pomôcť.
Naše inovatívne riešenia dosahujú digitálne transformačné ciele archiváciou dokumentov mimo pracoviska a zároveň zabezpečia digitalizáciu informácií v budúcnosti. Poskytujeme tiež nástroje na automatizáciu podnikových pracovných postupov a zabezpečíme neustály online prístup k vašim údajom.
Naše riešenia sú flexibilné a sú prispôsobené tak, aby spĺňali všetky požiadavky na riadenie záznamov dôležitých pre podnikanie.

Cenová ponuka zdarma

Získajte zadarmo cenovú ponuku