RIEŠENIA PRE POISTOVNE VÁM POMÔŽU:

Zmysluplne spravovať informácie

insurance companies

RIEŠENIA PRE POISTOVNE VÁM POMÔŽU:

Zmysluplne spravovať informácie

Zlepšiť dodržiavanie pravidiel a zvýšiť efektivitu organizácie.

Urýchliť digitálnu transformáciu

Každý deň sa poisťovne stretávajú s neustále sa rozširujúcim objemom a rozmanitosťou informácií distribuovaných na viacerých miestach, systémoch a platformách. Každý deň sa do vašej firmy dostáva viac a viac údajov - vrátane nových nárokov, zmien v zásadách, detailných finančných informácií a ďalších obchodných informácií. Hľadanie inovatívnych spôsobov, ako porozumieť a vytvoriť hodnotu zo všetkých týchto informácií, je rozhodujúce pre váš úspech.

Viac ako 2 700 poisťovní využíva riešenia a služby spoločnosti Iron Mountain

Rozsiahla pokrytie: viac ako 1400 zariadení vo viac ako 50 krajinách

Viac ako 65 rokov skúseností s poisťovníctvom

Sotva prejde deň, kedy regulátor nezhodnotí váš poistný program. Dodržiavanie predpisov je v poisťovníctve povinné a vyžaduje, aby poisťovne nielen chránili a uchovávali údaje (vo fyzickej aj elektronickej podobe), ale taktiež zabránili neúmyselnému zverejneniu a strate údajov, ako aj zneužitiu údajov.

Bezpečné a dôsledné spravovanie všetkých informácií sa môže zdať ako nekonečná výzva. No nemusí to tak byť. Spoločnosť Iron Mountain má skúsenosti, ktoré vám pomôžu:

  • premyslene spravovať informácie,
  • zlepšiť dodržiavanie pravidiel a zvýšiť efektivitu organizácie.,
  • urýchliť digitálnu transformáciu,
  • zabezpečiť ochranu údajov pri zachovaní prístupu k informáciám 24 hodín denne.

Spravujte svoje informácie s riešením, ktorému poisťovne dôverujú

Uľahčujeme správu vašich informácií počas ich životného cyklu.

Poisťovne musia uchovávať fyzické aj elektronické záznamy dlhší čas. Iron Mountain ponúka spoľahlivé a bezpečné možnosti uchovávania papierových aj elektronických údajov.

Či už potrebujete zálohovať prenosné počítače a servery, archivovať dáta v cloude, nastaviť dátové centrum alebo obnoviť informácie zo starších systémov, môžeme vám pomôcť. Naše inovatívne riešenia vám pomôžu dosiahnuť vaše digitálne transformačné ciele tým, že vám umožnia uložiť akýkoľvek zvyšný papier mimo pracoviska a zároveň digitalizovať informácie v budúcnosti. Poskytujeme vám tiež nástroje na automatizáciu podnikových pracovných postupov a na udržiavanie online prístupu k vašim záznamom.

Naše riešenia sú flexibilné a môžu byť prispôsobené tak, aby spĺňali požiadavky vašej spoločnosti na riadenie záznamov dôležitých pre vaše podnikanie.