Vďaka našim službám je prevoz a uloženie vašich firemných záznamov mimo sídla spoločnosti jednoduché. Vy svoje dokumenty zbalíte a my ich prepravíme do našich zabezpečených zariadení. Keď ich budete znovu potrebovať, vrátime vám ich. Je to naozaj jednoduché.

Služby vždy nablízku

Naše služby zjednodušia správu vašich dokumentov. Ponúkame výber dokumentov najbližší deň, poldňový výber alebo mimoriadny výber dokumentov a v prípade potreby môžeme vaše dokumenty naskenovať a poslať vám ich späť v elektronickom formáte. Ak potrebujete niektoré alebo aj všetky záznamy späť, ide to ľahko, rýchlo a aj online.

Lepšia kontrola

Náš webový zákaznícky portál vám poskytne prístup ku všetkému, čo potrebujete. Môžete ho použiť na označenie, popis, vyhľadávanie, lokalizovanie a výber dokumentov. Vďaka tejto službe máte úplnú kontrolu a prístup k vašim dokumentom, kedykoľvek chcete.

Bezpečnosť

Vďaka bezpečnostnému štandardu správy informácií, ktorý spoločnosť definovala od roku 1951, a vyše 1000 zariadeniam po celom svete je ukladanie dokumentov v priestoroch spoločnosti Iron Mountain na svetovej úrovni. Ponúkame:

  • Systémy zaznamenania narušenia a poplašné systémy
  • Kontrolu prístupu prostredníctvom prístupových kariet
  • Systémy detekcie a hasenia ohňa
  • Nepretržité monitorovanie ochranných systémov prostredníctvom bezpečnostných kamier
  • Odborne vyškolený a preverený personál

Naše služby uloženia dokumentov predstavujú bezpečné a nenákladné riešenie pre všetky typy obchodných záznamov.

Na rozdiel od vašich vlastných priestorov si vďaka nášmu modelu priebežnej úhrady môžete prenajímať naozaj iba ten priestor, ktorý využívate, a vtedy, keď ho potrebujete. Naše centrá záznamov s vysokou hustotou skladovaných dokumentov vám nielen pomôžu znížiť náklady na skladovanie, ale aj odbremenia vaše priestory a zamestnancov.